Autor

Rafał Mirkowski cb

Rafał Mirkowski

Matematyk i absolwent MBA, wynalazca Multiplanera i 2Book-a. Menadżer z 25-letnią praktyką na wielu różnych stanowiskach od magazyniera i sprzedawcy, poprzez projekt managera i analityka danych, do dyrektora sprzedaży i produkcji. Łączy pasję do liczb z_praktycznym doświadczeniem konsultanta i analityka.
 
Jego zamiłowaniem jest tworzenie aplikacji CRM, Systemów Raportowania, Systemów Wynagrodzeń i wymyślanie takich rozwiązań, żeby pracownicy oraz klienci realizowali cele firmy nawet wtedy, gdy "nikt nie patrzy".
 
Wyznaje zasadę JEDNA STRONA, czyli niezbędne dane potrzebne do podejmowania bieżących decyzji są na jednej stronie raportu. Dane są w każdej chwili aktualne, zrozumiałe i interesujące dla każdego, kto je otrzymuje, niezależnie od kompetencji analitycznych. Na tym polega istota autorskiego rozwiązania MatrixSystem.
 
Pomaga w udoskonalaniu codziennego zarządzania małych, średnich i dużych firm, w tym Neonet, Ceramika Paradyż, Strabag czy obecnie w Intercars.

Napisz rafal.mirkowski(at)multiplaner.pl

Rafał Mirkowski - Twórca opatentowanych rozwiązań: Multiplanera – kalendarza 4-tej generacji i 2Book-a. Autor Multiplanowania – nowatorskiej metody sprawnego działania, której podstawą jest inteligentne odkładanie zadań na właściwy moment.