Jak działa Multiplaner

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/irUYlU2k5EM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

Multiplaner, to połączenie kalendarza, notatnika i organizera. Te trzy funkcje zostały rozdzielone i ułożone w sposób ułatwiający jednoczesny dostęp do każdej z nich. Ten prosty pomysł sprawia, że korzystanie z Multiplanera:

- przyśpiesza pracę
- ułatwia organizację  
- daje kontrolę nad dużą ilością spraw

To właśnie dzięki temu użytkownicy mówią o nim:

" multiplaner - masz wszystko przed oczami"

 

 

Część górna - Organizer - służy do zapisywania najważniejszych danych i informacji dotyczących ludzi, wiedzy i prowadzonych projektów.

Znajdują się w niej dwa rzędy specjalnych nagłówków, na których opisujemy najważniejsze obszary swojego życia. Informacje  umieszczamy w odpowiednio opisanej zakładce, dzięki czemu są one tematycznie uporządkowane i łatwo do nich dotrzeć.


Jak ustalić nazwy zakładek?

Zanim wpiszesz nazwy nagłówków, weź kartkę i spokojnie się nad nimi zastanów.

Nazwy nagłówków powinny dotyczyć spraw, spełniających 2 kryteria:
1) są dla Ciebie szczególnie ważne (są obecnie priorytetami w Twoim życiu)
2) wymagają Twojej ciągłej uwagi, notowania informacji, planowania, rozliczania się z wykonanych zadań, itp.

Możesz np. uznać, że zdrowie jest bardzo ważnym obszarem. Jednak jeśli nie masz szczególnych dolegliwości i nie potrzebujesz dużo notować na ten temat, to nie ma sensu tworzyć takiego nagłówka.
Warto również zostawić sobie 1-2 nagłówki wolne, bo bardzo możliwe, że w międzyczasie odkryjesz, że zapomniałeś o pewnym kluczowym obszarze.
Śmiało wpisuj nazwy nagłówków, zawsze będziesz mógł je poprawić.

 

Część dolna, Kalendarz i Notatnik, służy do planowania spotkań, rozmów telefonicznych i spraw do załatwienia oraz sporządzania z nich notatek

W 3planerze Kalendarz i Notatnik rozdzielone są na dwie niezależne części, zwiększa to elastyczność, bo zawsze masz odpowiednią ilość miejsca do notowania.

 


Ponadto, na ostatnich kilkunastu stronach znajduje się Szkicownik, w którym możesz tworzyć rysunki, szkice i mapy myśli.