Opinie Użytkowników

„Multiplaner pomógł mi i pomaga zaplanować wszystko lepiej!”.

Witold Casetti, Prezenter TV / Przedsiębiorca


„To najlepszy prezent jaki dostałam. Pamięta o wszystkich urodzinach i wyzytach lekarskich. Zapisuję w nim nawet przepisy. To taki mój Pomocnik.”.

Władysława Kwaśniewska, właścicelka firmy branży komputerowej


"Jak to działa? Cóż, trochę jak połączenie Listy Zadań, Kalendarza i Keep'a od Google. Albo Wunderlist, Kalendarza i OneNote'a od Microsoftu.No wiecie. Trzy narzędzia, które wspólnie tworzą system do zarządzania swoim czasem. Z tym, że (...) nie trzeba do tego prądu, urządzeń elektronicznych ani Internetu, lecz po prostu odrobiny miejsca i długopisu. Lub wielu długopisów. I odrobiny wyobraźni."

Krzysztof Borowiak, SAP Security Specialist


"Cudowna, niezwykle przydatna rzecz, wszystkie myśli, notatki, spotkania, daty, numery kont i inne cyfry, plany i pomysły zawsze pod ręką, w jednym miejscu. Mam mały osobisty planer i duży do pracy. Oba są rewelacyjne"
Robert W

"Multiplaner jest ciekawie rozplanowany, wreszcie nie muszę przepisywać długofalowych spraw"
Renata F.

"Kupiłem kolejny multiplaner, teraz dla żony, urzeczonej moim egzemplarzem. Genialne narzędzie, o którym nie raz jeszcze wspomnę rodzinie i znajomym :)"
Krzysztof Ch.

Naprawdę świetny - to nie tylko niezwykły terminarz ale również rewelacyjny organizer i notatnik w jednym. Znakomity kontakt z firmą. O mojej opinii najlepiej świadczy powrót na kolejne i to nie ostatnie zakupy. GORĄCO POLECAM."
Renata M.