Warsztaty, wykłady, konsultacje

Warsztaty z Multiplanowania na rynku polskim oferuje wyłącznie nasza firma. Prowadzi je Rafał Mirkowski wynalazca Multiplanera, matematyk, manager i praktyk z ponad 25-letnim doświadczeniem. Warsztaty są w pełni autorskie i wymyślone przez prowadzącego.

Podstawą warsztatów z SYSTEMU SAMOOGRANZACJI jest Multiplaner, polski wynalazek opatentowany w 2011 roku (Patent nr WP17234 i WP17236) który samoistnie wymusza na jego Użytkowniku efektywność. Tematem szkolenia jest efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie pracy przez pracownika/kierownika/dyrektora.

Nasze hasło to: Odkładaj zadania na konkretne później - a wszystko zrobisz na czas!

Każdy warsztat jest zindywidualizowany i poprzedza go dokładna analiza potrzeb, przeprowadzona na podstawie rozmowy z przełożonym (przełożonymi) uczestników oraz ankiet wśród samych uczestnków.

W przypadku warsztatów indywidualnych "1-1" poprzedza je analiza potrzeb przeprowadzona podczas rozmowy telefonicznej z uczestnikiem oraz zakończone jest przeglądem powarsztatowym. Analiza potrzeb 1h (kilka dni wcześniej, termin do uzgodnienia); Warsztat 9:00 -16:30 (do uzgodnienia); Przegląd powarsztatowy: 1h (kilka dni później, termin do uzgodnienia) 

Wszystkie spotkania są prowadzone w formie warsztatów i opierają się na wiedzy i doświadczeniu zawodowym prowadzącego.

Wybierz dla siebie lub grupy czy firmy!
.